سوالات متداول

چطور می‌توانم رمز عبور خودم رو درسایت سنگین بت تغییر دهم؟

ابتدا وارد حساب کاربری خود درسایت سنگین بت شده و در بخش حساب کاربری گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کنید. با وارد کردن رمز عبور فعلی و رمز عبور جدید می‌توانید به راحتی رمز ورود به حساب کاربری سنگین بت خود را تغییر دهید. 

چرا سنگین بت sanginbet؟


دوست عزیز سنگین بت یک سایت واضح و گویا است و هر کسی با کمترین آشنایی با اینترنت میتواند در سنگین بت شروع به پیش بینی کند و از هیجان آن لذت ببرد.سایت سنگین بت یک  سایت پیش بینی مسابقات ورزشی است که سعی کرده است امکان پیش بینی برای کاربرانی که در ایران زندگی میکنند را فراهم کند. طراحی سایت بسیار ساده و گویا است و هر کسی با کمترین آشنایی با اینترنت میتواند در سنگین بت شروع به پیش بینی کند و از هیجان آن لذت ببرد. سایت سنگین بت یکی از بهترین و بزرگترین وقابل اعتمادترین و خوش حساب ترین سایت های بت فارسی در  بین رقبای خودش هست واین موضوع رو میتونید در رشد 80 برابری تعداد کاربرهای سایت ظرف مدت تنها چند ماه متوجه بشید.. برای کسب اعتماد و حصول اطمینان و راستی آزمایی سایت میتونید با مبالغ کم  و با ریسک پایین شروع کنید تا اطمینان شما افزایش پیدا کند و مبلغ و جوایزتان را افزایش دهید⚽️⚽️ سایت ما تنها سایتیست که لایسنس و مجوز رسمی و پروانه بت رو از سایت مرجع و رسمی و بین المللی بت را داراست. 
 

چگونه در سایت سنگین بت ثبت نام کنیم؟

کافی است به سایت سنگین بت مراجعه کرده و در بالای سایت گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. اطلاعات خود را به دقت وارد کرده و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. با نمایش پیام «ثبت نام شما با موفقیت انجام شد» شما عضوی از کاربران سنگین بت شده‌اید. به یاد داشته باشید که صحت اطلاعات شما بسیار مهم است. نام و نام خانوادگی در هنگام برداشت با نام صاحب حساب باید یکی باشد. علاوه بر این از آدرس ایمیل و شماره تماس در دسترس استفاده کنید. چرا که این تنها راه ارتباطی سنگین بت با شماست.

در صورت فراموشی رمز درسایت سنگین بت چکار باید کرد ؟

جای نگرانی نیست. به قسمت ورود رفته گزینه بازیابی رمزعبور را انتخاب کنید. سپس با وارد کردن ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید، لینک بازیابی رمزعبور برای آدرس ایمیل شما  ارسال خواهد شد نکته : ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم ذخیره شده باشد....سنگین بت

حداقل و حداکثر برداشت روزانه در سایت سنگین بت چقدر است؟

حداقل میزان برداشت ۱۰۰ هزار تومان و حداکثر برداشت جایزه 3 میلیون تومان است.sangin bet

آیا امکان لغو شرط قبل از شروع بازی وجود دارد؟

متاسفانه خیر

در صورت شارژ با ووچر برداشت جایزه به چه صورت می باشد؟

برای برداشت جایزه میبایست می بایست با مبلغ بونوس یک بار با ضریب بالای 3 برای شرط های تکی و برای شرط های میکس حداقل 4 بازی با ضریب بالای 4 بازی کنید

در یک روز چند بار می توان برداشت جایزه انجام داد؟

امکان برداشت جایزه یکبار در هر 24 ساعت میباشد